Eviocam cebinizi de korur.

Eviocam cebinizi de korur.

Eviocam, her ölçekte işletme için çözümler sunan bir bulut kamera platformudur. Eviocam ile kamerlarınızı satın alabilir veya kiralayabilirsiniz. Var olan kameralarınızı Eviocam Bridge donanımı veya Eviocam Server yazılımı aracılığıyla Eviocam platformuna taşıyabilirsiniz. Web üzerinden, mobil uygulamadan veya masaüstü uygulamasından canlı video veya kayıtlı videolarınızı izleyebilirsiniz.

Eviocam, işletmeler için idealdir. Öncelikle, sisteminize sınırsız sayıda kamera ekleyebilirsiniz. İşletmeniz büyürken sisteminiz de büyür. Eviocam verileri direkt olarak buluta kaydeder. Bu nedenle veri depolama alanınız azaldığında veya verilerinizi yedeklediğinizde endişelenmenize gerek kalmaz.

Bulut üzerinde, yüksek maliyetli donanımlara yatırım yapmadan ısı haritası, yüz tanıma, insan sayma, plaka tanıma ve geçiş kontrol gibi video analitik fonksiyonlarını kullanabilirsiniz. Bu, işletmeniz büyüdükçe sisteminizi genişletmenizi kolaylaştırır.

Eviocam’de hizmetlerin maliyeti öngörülebilirdir. Kamera paketlerini satın alabilir, veya kiralayabilirsiniz. Her kamera kendina ait bulut veri depolama alanı ile gelir. Daha fazla alana ihtiyaç duyduğunuzda satın alabilirsiniz. Eviocam sisteminizi bütçelerken büyük kolaylık sağlar.

Eviocam’in abonelik ücretleri ve kamera paketleri ile ilgili sorularınız varsa bu sayfadaki chat uygulaması, e-posta veya iletişim formu üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.