Eviocam cebinizi de korur.

Eviocam cebinizi de korur.

Kötü niyetli kişiler, herhangi bir suç işlemeden önce kamerayı devre dışı bırakırlar ve daha sonra harekete geçerler. Geleneksel sistemlerde kamera sisteminizi 7/24 izleyen bir biriminiz yoksa, kamera sistemlerinizdeki sorunu ancak sisteme bağlanmaya çalıştığınızda farkedebilirsiniz.

Eviocam platformu kameralarda oluşabilecek herhangi bir olumsuzluk durumunda sizi bilgilendirir. Bu size geleneksek kamera sistemlerine göre ekstra bir güvenlik sağlar. Eviocam’den gelen bildirim sizin kameranıza hemen müdehale edip sorunu kısa sürede gidermenizi sağlar.

Hırsızlık, vandaliz ve sabotaj durumlarından anında haberdar olmanız kötü sonuçlanabilecek olayların önüne geçmenizi sağlar.

Bunların dışında kameranız ofiste hareket veya ses algıladığında sizi bilgilendirir. Hareket ve ses algılama özelliğini bir takvime bağlayabilir, mesai saati dışında ofiste tespit edilen hareket ve seslerden anında haberdar olabilirsiniz.

Gelen bildirime tıklayarak o andaki videoyu seyrederek herşeyin yolunda olduğundan emin olursunuz.

İş yerinizdeki risk durumunu ve size sağlayabileceğimiz çözümleri görüşebiliriz. Bu sayfadaki chat uygulaması, e-posta veya iletişim formu üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.