Eviocam ile işyeriniz güvende

Eviocam ile işyeriniz güvende

Konvansiyonel kamera sistemleri size belli oranda güvenlik sağlar. Bu tip kamera sistemlerinde görüntüler bir kayıt cihazındaki sabit disk veya disklere kaydedilir. Kayıt cihazının bozulması durumunda sistem kayıt yapamaz. Sabit diskin bozulduğu durumlarda ise görüntülerin bir kısmı yada tamamı kaybolabilir. Eviocam platformu görüntüleri direkt olarak buluta kaydeder. Görüntü akışınun durması, kameranın bozulması durumunda veya internet bağlantısının kesilmesi durumunda size bildirim gönderir.

Verileriniz Güvende

Kameranız bozulsa, sabotaja uğrasa hatta çalınsa bile görüntülere webden veya mobil uygulama üzerinden ulaşabilirsiniz. Tüm veriler TLS protokolü sayesinde uçtan uca şifrelenmiş olarak iletilir. Kamera ve bulut sunucu arasına girerek görüntülerin elde edilmesi imkansızdır. Diğer tarafta birçok kamera sisteminde kamera ve kayıt cihazı arasında bir şifreleme bulunmadığı kötü niyetli kişilerin müdehalesine daha açıktır.

Her Zaman, Her Yerden Erişim

Kamera görüntülerinize istediğiniz zaman, istediğiniz yerden, web, mobil ve masaüstü uygulamalarını kullanarak erişebilirsiniz.

Gelişmiş Yetkilendirme

Çalışanlarınızı sisteme ekleyebilir, yetkilerini düzenleyebilirsiniz. Böylece sadece belirlediğiniz çalışanlar geçmiş kamera görüntülerine erişebilir.

Varolan Kameralarınız

Size güzel bir haberimiz var. Eviocam dünyadaki kameraların %99 ile uyumludur. Zaten bir kamera yatırımı yaptıysanız bu kameraların tamamını veya bir kısmını Eviocam platformuna dahil edebilir ve platformun sağladığı avantajları kullanabilirsiniz. Entegrasyon için Eviocam Bridge donanımını veya Eviocam Server yazılımını kullanabilirsiniz.

Entegrasyon imkanları ile ilgili sorularınız varsa bu sayfadaki chat uygulaması, e-posta veya iletişim formu üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.